Koszyk

O nas

Fun2BeMum to marka dedykowana rodzicom preferującym noszenie dzieci w chuście, a także przyszłym mamom poszukującym komfortowej odzieży.

W poszukiwaniu alternatyw

Jesteśmy z wami już od 2014

Moda na noszenie dziecka w chuście lub nosidełku nie jest czymś nowym. Od zamierzchłych czasów tak właśnie kobiety nosiły swoje potomstwo, dopóki nie potrafiło poruszać się samodzielnie. Dziś doceniamy wygodę tego rozwiązania, ale też fakt, że dzięki temu maluch pozostaje blisko rodziców, co korzystnie wpływa na jego rozwój. Ta idea przyświeca nam podczas pracy.
plaszcze banner
Idealne dopasowanie do Twojego codziennego życia

Zaprojektowane, aby być wszechstronnym

Odzież od Fun2BeMum to doskonała jakość, która nie jest tylko frazesem. Materiały, które mają bezpośrednią styczność ze skórą muszą być naturalne i oddychające. Te wykorzystane do uszycia naszej odzieży przepuszczają powietrze i zapewniają całkowitą wygodę rodzicom i dzieciom, są im całkowicie przyjazne. 

Made In Poland

Dopiero się rozkręcamy

Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak by ułatwić noszenie dziecka z przodu lub z tyłu, jednak wciąż mamy głowę pełną pomysłów i nasza oferta będzie się poszerzać o nowe elementy i rozwiązania.
Niedawno zostałam mamą i już w ciąży nosiłam ubrania Fun2BEmum, teraz przy karmieniu piersią są niezastąpione, dobra jakość, praktyczne i na każdą okazję, wszystkim serdecznie polecam!
Mariola L.
Polska
Miałam okazję testować Softshell oraz czapkę kominiarkę od fun2bemum. Jestem zachwycona tymi produktami. Bardzo polecam. Dzięki testom odkryłam markę fun2bemum i zrobiłam pierwsze zakupy, które na pewno nie są ostatnimi
Monika W.
Polska
Obsługa Klienta

Zawsze służymy pomocą!

Bezproblemowe zwroty

do 14 dni na zwrot wpłaty

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń, doradzimy

100% Bezpieczne płatności

PayU / PayPal / MasterCard / Visa